Jednoduché webové stránky

Táto služba predstavuje návrh a realizáciu jednoduchej webovej stránky podľa predstáv zákazníka. Jednoduchšie stránky obsahujú statické stránky, obrázky, prípadne videá. Rozsah webovej stránky by mal byť v rozsahu (max. 4-6 podstránok).

V súčasnosti už existuje na internete mnoho nástrojov pomocou ktorých je možné stránku navrhnúť a následne upravovať obsah bez potreby editovania html kódu (tzv. CMS - containt management system). Preferujeme používanie nástroja od Google tzv. Webové stránky Google. Systém spravuje renomovaná spoločnosť Google, je dobre navrhnutý a má jednoduché ovládanie v prípade úpravy stránky zákazníkom.

Pomocou tohto systému si môže každý navrhnúť vlastnú stránku bez poplatku. Návrh vlastného dizajnu si však vyžaduje už skúsenosti z oblasti grafického návrhu a používania tohto nástroja od Google.

Profesionálny grafický dizajn, ktorý si môžete vybrať z viac ako 8000 predlôh na stránke www.dreamtemplate.com. Na stránku si môžete vybrať taktiež tri vlastné fotografie z lokality www.shutterstock.com. Výber dizajnu a fotografií, je zahrnutý v cene vytvorenia web-stránky.

Tento dizajn implementujeme a upravíme podľa Vašich predstáv. Ku stránke si môžete vybrať vlastné meno webovej stránky (www.meno.sk, alebo .eu, alebo .com a pod.).Vytvorenie pomocou Webových stránok Google a prevádzka stránky štandardným spôsobom
Weblearning pre vytváranie jednoduchých webových stránok
(školenie, vytvorenie a prevádzka stránky)
 pre cenník weblearning-u
kliknite sem

Podstránky (1): Webové stránky Google